"> 14 مدل دکوراسیون آشپزخانه لوکس و شیک 2019 | عروس بانو

اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

ما در انجمن عروس بانو فضای را برای شما ایجاد کرده ایم که بتوانید سوالات خودتان را بپرسید و دیگران برحسب تجربه ای که دارند شما را راهنمایی کنند و مشکلتان را رفع کنند.

۱۴ مدل دکوراسیون آشپزخانه لوکس و شیک ۲۰۱۹

۱۴ مدل دکوراسیون آشپزخانه لوکس و شیک ۲۰۱۹

کابینت آشپزخانه (طراحی دکوراسیون آشپزخانه) : انتخاب کابینت مناسب تاثیر زیادی بر ظاهر آشپزخانه خواهد داشت و به طور قطع برای خرید انواع مناسب آن باید هزینه زیادی صرف کرد. در این جا به بیان نکاتی در جهت راهنمایی شما برای انتخاب یک کابینت مناسب می پردازیم. اگر به دنبال تغییر طراحی آشپزخانه هستید در ابتدا باید کابینت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. آیا به دنبال کابینتی با ظاهر مدرن هستید یا انواع چوبی و کلاسیک آن را می پسندید؟ امروزه تنوع کابینت ها بسیار زیاد بوده و در رنگ ها و شکل های مختلف در دسترس می باشند.باما در ادامه این مطلب از عروس بانو همراه باشید.

چگونه کابینت مناسب برای آشپزخانه خودمان انتخاب کنیم؟

زمانی که به طراحی آشپزخانه می پردازید باید میزان فضای کاربردی را در نظر داشته باشید. در انتخاب کابینت هم در ابتدا باید انواعی از آن که مورد پسند شما می باشد را انتخاب کرده و به میزان هزینه ای که قصد دارید برای خرید آن صرف کنید نیز توجه داشته باشید.

انتخاب سبک کابینت با توجه به طراحی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر چندان زیادی بر انتخاب کابینت ندارد، اما با این حال می توان گفت انتخاب یک کابینت مناسب بر زیبایی آشپزخانه تاثیر می گذارد. خانواده هایی که جمعیت زیادی دارند به یک جزیره نسبتا بزرگ و یا میزی بزرگ در قلب آشپزخانه خود نیاز دارند. به همین خاطر طراحی سنتی یا بومی می تواند انتخاب خوبی برای این گونه آشپزخانه ها باشد. اگر از سبک مدرن در طراحی آشپزخانه استفاده کنید باید از نور زیادی برای روشنایی آن استفاده نمایید.

۱۴ مدل دکوراسیون کابینت آشپزخانه لوکس

تراکم متریالی که از آن ها در ساخت کابینت استفاده می شود در طول عمر انواع کابینت آشپزخانه تاثیر دارد،به هر حال قبل از انتخاب مدل دلخواهتان حتما جنس کابینت خود را مشخص کنید یا اینکه مدل موردنظرتان را پیدا کنید و سپس به دنبال خرید جنس کابینت باشید.

این ها چندین مدل پرطرفدار و جز طراحی شیک و بروز هستند که میتوانید از این موارد برای دکوراسیون آشپزخانه خودتان الگو برداری کنید تا بتوانید یک آشپزخانه لوکس برای خودتان آماده کنید.

درباره صادق امیدی

صادق امیدی هستم 23 سال سن دارم و همیشه دوست داشتم فضای را در بستر وب ایجاد کنم تا بتوانم به تازه عروس و دامادها در زمینه های مختلف کمک و راهنمایی کنم.از این رو وبسایت "عروس ما" و "عروس بانو" را به این منظور به همراه تیم دلسوزم راه اندازی کردیم تا بتوانیم در دو جهت تخصصی به عزیزان خدمات ارائه کنیم.

مرا دنبال کنید

نظرات ( ۲ )

  1. وایییییییییییی اینا چقدر خوشگلن منم دلم خواست
    مرسی از اینکه این مدلارو برامون میزارین خیلی دوست دارم سایت های که مدل معرفی میکنن و میتونم ازشون ایده بگیرم سایته شماهم دلنشینه به دلم نشست احساس خوبی میگیرم

ارسال یک پاسخ