"> تبلیغات عروسی و "عروس بانو" مجری تبلیغات مجموعه عروسی آنلاین در ایران

اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

ما در انجمن عروس بانو فضای را برای شما ایجاد کرده ایم که بتوانید سوالات خودتان را بپرسید و دیگران برحسب تجربه ای که دارند شما را راهنمایی کنند و مشکلتان را رفع کنند.

تعرفه تبلیغات

تبلیغات عروس بانو

وبسایت عروس بانو یکی از باکیفیت ترین انجمن های عروس در کشور می باشد که در زمینه مراسم عروسی،آرایش و زیبایی،جهیزیه عروس،روانشناسی ازدواج و ایده های عروسی و معرفی تالار و باغ تالار ، مزون عروس ، آتلیه فیلم و عکس و …. فعالیت مستمر و پرقدرتی دارد.که توانسته با تولید محتواهای خاص و کاربر پسند مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

امروزه عروس بانو در بحث معرفی کسب و کارها گامی بزرگ برداشته است و هدف اصلی تیم ما این است که بتوانیم بهترین ارائه دهندگان خدمات را دور هم جمع آوری کنیم و از طریق همین وبسایت به مخاطبین عزیز عروس بانو معرفی کنیم تا آنها بتوانند خریدی به یاد ماندنی ، مناسب و مقرون به صرفه و توام باکیفیت بالا و آسودگی خاطر را داشته و تجربه کنند.

چرا تبلیغات در مجله عروس بانو؟؟!!

 

جذب ترافیک بالا (عروس ما)

۱) ترافیک بالا

عروس بانو با ارائه محتوای باکیفیت و جذاب امروزه توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند،که با گذشت زمان روز به روز به تعداد این کاربران اضافه می شود؛همچنین بیش از ۹۰ درصد کاربران و خوانندگان محتوای عروس ما از سمت موتور قدرتمند گوگل می باشد که وارد وبسایت ما شده و از صفحات عروس بانو بازدید میکنند ؛ این خود میتواند نشان دهنده کیفیت و بروز بودن وبسایت عروس بانو توسط گوگل می باشد.

 


تولید محتوا عروس ما

۲) دسته بندی یا Category های متنوع و پربازدید

دسته بندی هوشمندانه عروس بانو به گونه ای می باشد که در چندین category پرطرفدار که میزان سرچ بالایی در موتورهای جستجو دارند پایه ریزی شده است و ما هر روز در تلاش هستیم تا با تولید محتوای قدرتمند در زمینه های کاری خودمان در صفحه اول گوگل پرقدرت بمانیم و به کاربرانمان خدمات باکیفیت تری ارائه دهیم؛همین امر باعث بیشتر دیده شدن برند شما در لا به لای محتواهای عروس بانو می شود.

 


بازدید کننده های مجله عروس ما

۳) کاربران هدفمند

شما میتوانید خیلی راحت به کاربران هدفمند خود دست پیدا کنید؛به این دلیل که دسته بندی های مجله عروس ما به گونه تعبیه شده است که بیشترین بازدید کننده ها را جذب کنیم و ترافیک بالای ما هم خانم ها باشند که امروز ما توانستیم؛ آمارهای حاکم نشان میدهند که میزان بازدید کننده های خانم مجله عروس بانو ۷۹ درصد و میزان بازدید کننده های آقا عروس بانو تنها ۲۱ درصد را به خود اختصاص داده اند و میزان رنج سنی بازدیدکننده ها از ۱۸ تا ۵۰ سال است، که بهترین مکان برای معرفی شما و برندتان عروس بانو است.

 


تبلیغات عروس ما

۴) کاربران وفادار

یک حسن بزرگ دیگر مجله عروس بانو در این است که با فعالیت های مستمر در تولید محتوا و بروز نگه داشتن انجمن عروس بانو توانسته کاربران وفادار زیادی پیدا کند و هدف ما در بالا بردن این نرخ روز به روز مصمم تر و قوی تر از دیروز است که نرخ بازگشت و بازدید دوباره از وبسایت این را نشان میدهد و این نشان از اعتماد کاربران به تیم عروس بانو می باشد که میتواند برای هر برندی حائز اهمیت باشد.

سئو و سرعت بارگذاری وبسایت عروس بانو!

ما در تلاشیم تا کاربرانمان بهترین تجربه کاربری را داشته باشند به همین دلیل سرعت بارگذاری صفحات وبسایت و سئو سایت برای ما و گوگل بسیار حائز اهمیت می باشد که میتوانید عروس ما را از لحاظ سئو و سرعت سایت در تصویر پایین ببینید.

سرعت سایت عروس بانو

تعرفه های تبلیغاتی در عروس بانو (تومان)
ردیف نوع پلن یکماه سه ماهه شش ماهه یکساله
۱ صفحه اصلی۲۴۰*۱۲۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۲ دسته بندی ها۲۴۰*۱۲۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۳ صفحه مطالب۲۴۰*۱۲۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۴ صفحه اصلی۲۵۰*۳۰۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۵ دسته بندی ها۳۰۰*۲۵۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۶ صفحه مطالب ۳۰۰*۲۵۰ ۳۵۰,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰ ۳,۳۵۰,۰۰۰
۷  صفحه اصلی ۹۰*۷۲۸ ۶۰۰,۰۰۰ ۱,۶۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ۵,۷۰۰,۰۰۰
۸  بالا و پایین مطالب ۹۰*۷۲۸ ۶۰۰,۰۰۰ ۱,۶۵۰,۰۰۰ ۳,۰۵۰,۰۰۰ ۵,۷۰۰,۰۰۰
۹ رپورتاژ آگهی (دائم) – سه لینک nofollow ۴۰۰,۰۰۰

تنها با روزی ۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ هزار تومان هزینه روی برند خودتان میتوانید میلیون ها تومان فروش را زودتر از آنچه که فکرش را کنید بدست آورید؛تبلیغات هزینه نیست بلکه برند سازی و بزرگ کردن یک برند در بین هزاران برند دیگر می باشد.

بانک انصار

شماره کارت : ۳۷۴۶ ۹۸۴۵ ۸۱۱۰ ۶۲۷۳

صاحب حساب : صادق امیدی – بانک انصار

شماره تماس : ۰۹۱۹۰۱۶۵۸۰۵

جهت رزرو هر یک از جایگاه های تبلیغاتی با شماره بالا تماس بگیرید.

**عروس بانو (Arousbanoo.ir) زیرمجموعه عروس ما (Arousema.ir) می باشد.**

پرداخت آنلاین عروس ما

تماس باما عروس ما

اینکه از خدمات ما استفاده میکنید نهایت تشکر و قدردانی را داریم؛ما همواره در عروس بانو در تلاشیم تا بتوانیم بهترین تجربه ها را برای شما کاربران و مشتریان عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

مدیریت عروس بانو

صادق امیدی