"> روانشناسی ازدواج – عروس بانو | مرجع تخصصی پاسخگویی به نیازهای تازه عروس ها

اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

ما در انجمن عروس بانو فضای را برای شما ایجاد کرده ایم که بتوانید سوالات خودتان را بپرسید و دیگران برحسب تجربه ای که دارند شما را راهنمایی کنند و مشکلتان را رفع کنند.

دسته بندی : روانشناسی ازدواج

روانشناسی ازدواج مبحث مهم قبل و بعد از ازدواج برای زوجین می باشد،تیم “عروس ما” هر روزه مقالات متعدد و معتبری در زمینه بهبود روابط زناشویی،تحکیم بنیان خانواده،آموزش های همسرداری و … برای شما تهیه و تولید میکند.

شما با بهره گیری از همین آموزش ها میتوانید یک رابطه بی نظیر و سرتاسر عشق را با همسرتان بسازید،که هدف عروس ما کمک به زوج های جوان برای حفظ زندگی و عشق بین زن و شوهر می باشد.

اما ما در این بخش از وبسایت “عروس بانو “عروس بانو” میخواهیم که شما از تجربیات خودتان در زمینه ازدواج و رفتار با همسر برای ما بگویید و راهنمایی کنید که آقایان و خانم ها چه کارهای را انجام دهند تا بتوانند زندگی خودشان را سرشار از عشق و علاقه کنند.

سوال
سلام من یکسال و نیمی میشه که ازدواج کردم شوهرم دوستم داره ولی حس میکنم عاشقم نیست و همش فکر میکنم منو داره میپیچونه هرکی میبینه میگه شوهرت چقدر دوست داره ولی من اینطور حس نمیکنم ولی خواهرام میگن تو حساس شدی ...
در حال بررسی 0
12 ماه 11 پاسخ ها 161 دیده شده 0