"> جهیزیه عروس – عروس بانو | مرجع تخصصی پاسخگویی به نیازهای تازه عروس ها

اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

ما در انجمن عروس بانو فضای را برای شما ایجاد کرده ایم که بتوانید سوالات خودتان را بپرسید و دیگران برحسب تجربه ای که دارند شما را راهنمایی کنند و مشکلتان را رفع کنند.

دسته بندی : جهیزیه عروس

جهیزیه عروس یک غول بی سروپا در شروع زندگی هاست،برای اینکه در انتخاب جهیزیه مناسب و باکیفیت سردرگم نباشید تیم “عروس ما” به شما بهترین برند ها و مناسب ترین برندها را از ارزان تا لوکس و گران معرفی میکند تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اما ما در این بخش از وبسایت “عروس بانو “عروس بانو” میخواهیم که شما از تجربیات خرید خودتان برای ما بگویید و راهنمایی کنید که چه برندی و چه کیفیتی را در خرید جهیزیه مد نظر قرار دهیم.

سوال
وقت بخیر دوستان من خونم ۵۰ متره و میخام برا جهیزیم با توجه به متراژ خونم مبل و سرویس خواب بخرم چنتا پیشنهاد دارم کلا میخوام نظر بدید و یه تصمیم عاقلانه بگیرم؟ آیا میشه من برای سرویس خواب پاتختی ...
در حال بررسی 0
6 ماه 6 پاسخ ها 72 دیده شده 0

سوال
سلام دوستان راهنمایی فوری میخوام برای خرید لباسشویی ظرفشویی و ساید بای ساید، نکات مهم بهم میگید ساید الجی یا سامسونگ برمیدارم . لباسشویی و ظرفشویی بوش یا الجی میخوام بگیرم کدوم مدلش خوبه و بی صدا هست چ نکاتی ...
حل شده 0
6 ماه 10 پاسخ ها 72 دیده شده 1