"> نقاط حساس بدن زنان + 16 تکنیک که مردان باید درباره زنان بدانند | عروس بانو

اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ورود

اکنون ثبت نام کنید

ما در انجمن عروس بانو فضای را برای شما ایجاد کرده ایم که بتوانید سوالات خودتان را بپرسید و دیگران برحسب تجربه ای که دارند شما را راهنمایی کنند و مشکلتان را رفع کنند.

نقاط حساس بدن زنان + ۱۶ تکنیک که مردان باید درباره زنان بدانند

نقاط حساس بدن زنان + ۱۶ تکنیک که مردان باید درباره زنان بدانند

نقاط حساس بدن زنان در رابطه جنسی ؛ ضرورت شناخت نقاط حساس بدن زنان از آنجا می آید که خانم ها به معاشقه رمانتیک و عشق بازی قبل از رابطه جنسی علاقه زیادی دارند و مردی که بتواند قسمت های تحریک پذیر و لذت بخش بدن همسر خود را کشف کند و آن ها را در رابطه زناشویی به کار ببرد از نظر همسرش مردی کامل در رابطه جنسی می شود.

بی رودربایستی بگویم اکثر تعریف و تمجید های خانم ها از شما آقایان در رابطه جنسی صرفا به دلیل آن است که خانم ها می دانند اگر از همسرشان در مورد نحوه برقراری رابطه زناشویی انتقاد کنند غرور مرد شکسته می شود و خود را دچار ضعف و ناتوانی می بیند و در نهایت رابطه زناشویی و احساسیشان دچار سردی می شود.چرا که آقایان به هیچ عنوان قبول نمیکنند در اجرای رابطه زناشویی دچار ضعف هستند و این موضوع را به عنوان یک عیب بزرگ برای مردانگیشان می بینند.

آقایان و مردان باهوش باید بدانند!

اگر در برقراری رابطه جنسی و شناخت نقاط حساس بدن زنان و رساندن همسرت به اوج لذت دچار مشکل هستید،این موضوع را به عنوان عیب و ناتوانی خود ندانید چراکه با مطالعه درمورد نقاط حساس بدن زنان و تمرین در این زمینه میتوانید تمامی نقص های خود را برطرف کنید و باید بدانید بدون احساس ترس و رودربایستی به راحتی از همسرتان در مورد کیفیت رابطه جنسی بین تان نظر خواهی کنید؛باما در ادامه این مقاله از عروس بانو همراه باشید.

تحریک زنان

نقاط حساس بدن زنان چه قسمت های است؟

در این مقاله به بررسی نقاط حساس بدن زنان می پردازم که هر مردی با شناخت آن ها ، لمس ، بوسیدن و مکیدن آن قسمت ها می تواند معاشقه بی نظیری را در تختخواب برای همسرش ایجاد کند.

۱) کلیتوریس

کلیتوریس، قطعا یکی از شناخته شده ترین نقاط تحریک در زنان است. هزاران انتهای عصب در این ناحیه وجود دارند و تحریک کلیتوریس معمولا بهترین راه برای رساندن زن به ارگاسم است. راه های زیادی از لمس با دست گرفته تا استفاده از دهان و زبان برای تحریک کلیتوریس وجود دارند.

با این حال، کلیتوریس نباید اولین جایی باشد که به سراغش میروید، زیرا این ناحیه تا زمانی که زن آماده شود بیش از حد حساس است.پیش از آنکه به سراغ ناحیه تناسلی همسرتان بروید، کمی با او عشق بازی کنید و روی سایر نقاط تحریک بدن او تمرکز کنید.

۲) واژن خصوصا نقطه G

واژن نیز دارای تعداد بسیار زیادی انتهای عصب حساس است که هم داخل و هم خارج از آن قرار گرفته‌اند، با این وجود حساسیت این اعــــصاب به اندازه‌ اعــــصاب موجود در کلیتوریس نیست.به آرامی با استفاده از انگشتان یا زبان، ابتدا لب‌ها و دهانه‌ واژن و سپس قسمت‌های داخلی را نــــوازش کنید تا کل ناحیه تحریک شود. کلید موفقیت در این مرحله روان سازی است. اگر ترشحات طبیعی واژن کافی نیست، شما با استفاده از دهان خود میتوانید کمک کنید، در غیر اینصورت با استفاده از روان کننده ها این تجربه را ارتقا دهید.

نقطه “G”

این نقطه تحریک کننده داخل واژن قرار گرفته است. دسته ای ازپایانه های عصبی در محدوده ای حدود پنج سانتی متر بالاتر از استخوان زهاری برروی دیواره داخلی و بالایی واژن قرار دارد. برای یافتن نقطه G، به آرامی انگشت خود را به داخل واژن فروبرده، سپس انگشت خود را به صورت حرکت ”بیا نزدیکتر” خم کنید. بدانید که برخی زنان دوست دارند نقطه G آنها به طور مستقیم نوازش شود،درحالیکه دیگران فشار کمتری در این نقطه را ترجیح میدهند. تکنیک های مختلف را امتحان کرده و از همسر خود بپرسید که کدام روش را بیشتر دوست دارد.

۳) باسن

باسن او و البته خود شما نسبت به لمس بسیار حساس است. بررسی کنید که آیا همسر شما از نــــوازش های ملایم در این ناحیه لـــذت می برد، سیلی های آرام یا شدید (در زمان مناسب) ترجیح میدهد، یا خیلی ساده دوست دارد که باسن او را بگیرید و فشار دهید.

تحریک مقعدی چیزی نیست که هر زنی دوست داشته باشد، اما در این ناحیه تعداد اعــــصاب زیاد است و قطعا یک نقطه تحریک در بدن به شمار می‌رود. باز هم توجه داشته باشید که این برای همه یکسان نیست و اغلب بهتر است پیش از آنکه همسر خود را غافلگیر کنید، از او بپرسید که آیا از لمس این ناحیه لـــذت می برد یا خیر.

۴) ناحیه داخلی ران ها

قسمت‌های داخلی ران در زنان، بسیار حساس هستند و بخش زیادی از این حساسیت به آن به علت فاصله اندک این ناحیه تا اندام تناسلی است. پوست این قسمت از بدن نازک است و بنابراین لمس کردن آن باید بسیار با ملایمت انجام شود. لیسیدن، مکیدن آرام و نــــوازش در این قسمت بسیار توصیه می شود. اگر میخواهید در یک روز گرم، کمی به بازی هیجان دهید،میتوانید یک تکه یخ را به آرامی در این قسمت بالا و پایین ببرید.

۵) ناحیه داخلی بازو و زیر بغل

مثل داخل ران ها، قسمت های داخلی بازو‌ها نیز جزء نقاط تحریک زنان به حساب می آیند و پوست نازکی دارند. اگرچه ممکن است بسیار عجیب به نظر برسد، اما زیر بغل نیز دارای تعداد زیادی انتهای عصب است.

مانند مورد قبل، لیسیدن، مکیدن و نــــوازش قسمت‌های داخلی بازو لـــذت بخش خواهد بود. بهترین راه تحریک این ناحیه، این است که انگشتان خود را در حرکاتی رفت و برگشتی و آرام از زیر بغل تا آرنج و برعکس حرکت دهید. اگر شما مایل به نــــوازش زیر بغل او هستید، انگشتان خود را در حرکاتی دورانی و ملایم در آنجا حرکت دهید، باید این کار را در لبه‌ها انجام دهید. فراموش نکنید که همه‌ زنان این کار را دوست ندارند!

۶) گوش های زنان تحریک پذیر هستند.

یکی دیگر از نقاط تحریک زنان که ممکن است نادیده بگیرید، گوش ها هستند. گوش ها پر از دسته های انتهای عصب هستند. امن ترین راه لمس گوش، نــــوازش با دست است.به سادگی همزمان که او را می بوسید، با انگشتان خم های داخل گوشش را دنبال کنید.لیسیدن گوش هم یک روش عالی برای تحریک کردن زنان است، اما به شرط آنکه به درستی انجام شود. بنابراین این کار را خیلی آرام و با ملایمت انجام دهید و سعی کنید بفهمید که همسرتان دوست دارد این کار چگونه انجام شود.

نقطه حساس بدن زنان

۷) گردن عضو فوق العاده حساس در تمامی زنان

تنها یک لمس کوچک در گردن کافیست تا جرقه یک آتش بزرگ زده شود. گردن یکی از آن نقاط تحریکی است که تقریبا همه دوست دارند در طول رابطه جنسی لمس شود. شواهد علمی نیز این موضوع را تایید میکنند. یک تحقیق که در سال ۲۰۱۴ میلادی انجام شد، نشان داد که گردن قسمتی از بدن است که همه در برابر لمس آن بیشترین واکنش را تجربه میکنند.

بنابراین، لازم نیست کار خاصی در اینجا بکنید. تنها نــــوازش های ملایم که تا مو‌های او ادامه پیدا میکند و بوسه های آرام کافی است. حتی احساس نفس کشیدن شما از پشت گردن میتواند برای او فوق العاده باشد.

۸) نوک سینه های همسر شما حساس است.

نوک سینه ها در میان نقاط تحریک زنان که خارج از ناحیه تناسلی قرار دارند، جزء معروف ترین‌هاست. مکیدن، بوســـیدن و نــــوازش های دورانی و آرام در این قسمت احساس خوبی ایجاد میکنند. البته گاز گرفتن، کشیدن  معمولا خوب نیست، مگر اینکه از شما خواسته شود که این کار را انجام دهید. بازهم، اگر در محیط گرمی باشید، استفاده از مکعب های یخی را پیشنهاد میکنیم. آنها را به صورت دورانی در اطراف نوک سینه بچرخانید تا احساس زیبا و فوق العاده ای را در همسرتان ایجاد کنید.

۹) لب های همسرتان را خوبو حرفه ای ببوسید.

بدیهی است که لب ها جزء نقاط تحریک زنان باشد و به همین خاطر است که بوســـیدن احساس خوبی ایجاد میکند. با وجود دو عصب اصلی در دهان، لب ها بسیار حساس هستند. علاوه بر بوســـیدن، سعی کنید با انگشتان نیز لب های او را خیلی آرام لمس کنید. دهان فقط برای بوســـیدن نیست و لب نیز مانند تمام نقاط تحریک در بدن نسبت به لمس با انگشت حساس است.

۱۰) لمس شکم

برای زنان، شکم بسیار نقطه‌ تحریک مهمی است. ماهیچه های شکمی در این قسمت به اعــــصابی که به ناحیه واژن میرسند وصل هستند. از این رو برخی از زنان با انجام تمرینات هسته مرکزی بدن،میتوانند به ارگاسم برسند.

سعی کنید به آرامی انگشتان خود را روی شکم او حرکت دهید و هربار کمی بیشتر پایین بروید و به ناحیه تناسلی او بیشتر نزدیک شوید. این کار باعث می شود عضلات شکم شروع به منقبض شدن کنند و در نتیجه گردش خون را افزایش دهند.

۱۱) انگشتان

ممکن است انگشتان به عنوان یک ناحیه تحریک در زنان، کاملا فراموش شود. اما با توجه به اینکه تعداد انتهای اعــــصاب در نوک انگشتان فوق العاده زیاد است نباید تعجب کنید که آنها میتوانند در تحریک جنسی بسیار موثر باشند.خوردن و گاهی گزیدن نوک انگشتان خوب است، اما اگر به دنبال یک تکنیک فوق العاده هستید، تمام انگشتان یک دست خود را در مرکز کف دست او قرار دهید و همزمان همه‌ آنها را تا انتهای انگشتان او حرکت دهید.

۱۲) پا‌ها

لمس کردن یا تحریک پا نیز شاید برای همه لـــذت بخش نباشد، اما به هرحال پای انسان بسیار نسبت به لمس حساس است. مکیدن انگشتان پا یا نــــوازش های ملایم و ادامه دار در کف پا که کمی شبیه به قلقلک دادن باشد، یک حس خوب را ایجاد خواهد کرد. اگر شما دوست ندارید این کار‌ها را انجام دهید ماساژ ملایم پا نیز میتواند تاثیر گذار باشد، حتی با جوراب، پا بسیار نسبت به لمس حساس است.

نقاط حساس بدن زنان

۱۶ تکنیک که با انجام دادنش همسرتان عاشق شما می شود.

مردان تحریک کننده و باهوش، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میکنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید؟ این ۱۶ نکته مهم را که برایتان نوشته ایم رعایت کنید.

 1. مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند.
 2. مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند.
 3. مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند.
 4. مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند.
 5. مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند.
 6. مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند.
 7. مردهایی که با موهای همسرشان بازی میکنند.
 8. مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند
 9. مردانی که میدانند چگونه بدن زنانه همسرشان را ارضاء کنند.
 10. مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند.
 11. مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن میدهند.
 12. مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.
 13. مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میکنند.
 14. مردهایی که به همسرشان نشان میدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند.
 15. مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.
 16. مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میکند.

درباره صادق امیدی

صادق امیدی هستم 23 سال سن دارم و همیشه دوست داشتم فضای را در بستر وب ایجاد کنم تا بتوانم به تازه عروس و دامادها در زمینه های مختلف کمک و راهنمایی کنم.از این رو وبسایت "عروس ما" و "عروس بانو" را به این منظور به همراه تیم دلسوزم راه اندازی کردیم تا بتوانیم در دو جهت تخصصی به عزیزان خدمات ارائه کنیم.

مرا دنبال کنید

متن پاسخ یا نظر ( ۱ )

 1. با مورد ۲ و ۶ و ۸ خیلی موافقم واقعا نقاط حساس بدن بیشتر خانم ها همونجاس

ارسال یک پاسخ